Grid Pattern

Over ons

PROVADA is het grootste vastgoedplatform in Nederland waar de publieke en private sector samenkomen. PROVADA is bekend van de grootste vastgoedbeurs van Nederland en organiseert daarnaast diverse virtuele & fysieke events waarbij kennisdeling, inspiratie en netwerken centraal staan. Klik hier voor meer informatie.   

Team

peter website1
Peter Schreuter - Managing Director
E: Peter@provada.nl

mayra website
Mayra Rijkse - Operational Director
E: Mayra@provada.nl 

john website
John Schreuter - Business Development
E: John@provada.nl

femke website
Femke Odekerken - Planning & Operations Professional
E: Femke@provada.nl 

stephanie website 
Stephanie van der Poel-Veerman - Program Coordinator
E: Stephanie@provada.nl

ariet website
Ariet Verhoeven-Donker - Controller
E: Administratie@provada.nl

marije website
Marije van Selm - Marketing & Communication Professional
E: Marije@provada.nl

cerille website
Cerille Roelofsen - Front Desk Officer
E: Cerille@provada.nl

frederike website
Frederike Lengers - Partnership & Marketing Manager
E: Frederike@provada.nl


Raad van Aanbeveling

Om beter in te kunnen spelen op de behoefte van de vastgoedbranche heeft PROVADA een 'Raad van Aanbeveling' samengesteld.
  

Raad van Advies

Om de actualiteit van de vastgoedbranche met betrekking tot de inhoudelijke programmering te kunnen waarborgen heeft PROVADA een 'Raad van Advies' samengesteld.