Grid Pattern

Contact met PROVADA

+31 (0) 30 6051424 office@provada.nl

Contact met team PROVADA

Ons team is van maandag t/m vrijdag tussen 8:30 en 17:00 uur bereikbaar.

Wij zijn van 14 t/m 16 juni te vinden in de RAI AMSTERDAM tijdens vastgoedbeurs PROVADA

Specifieke vraag aan een van onze medewerkers? 

Peter Schreuter

Director

peter@provada.nl

Frederike Lengers

Partnership & Marketing Manager

frederike@provada.nl

John Schreuter

Business Development

john@provada.nl

Stephanie van der Poel-Veerman

Program Manager

stephanie@provada.nl

Femke Kok-Odekerken

Planning & Operations Professional

femke@provada.nl

Ariët Verhoeven

Controller

administratie@provada.nl

Savannah Schreuter

Media & Design Professional

savannah@provada.nl

Cerille Roelofsen

Assistant Program Manager

cerille@provada.nl

Savannah Doest

Front Desk Officer

office@provada.nl

De antwoorden op onze meest gestelde vragen hebben wij in de FAQ gezet.

Bekijk hier de FAQ voor PROVADA 2022