Biobased wonen in 3D; slim, schaalbaar en snel

VDL De Meeuw
Woensdag 14:00 - 14:30 12-50

Voor woningcorporaties en projectontwikkelaars die vooruit willen bouwen 

VDL De Meeuw presenteert een vernieuwend woonconcept: 3D-geproduceerde biobased modules, ontwikkeld voor permanente woningbouw. Slim in ontwerp, schaalbaar in productie en snel in realisatie.

Onze kracht ligt in de industriële productie van hoogwaardige woonmodules. Daarmee bieden wij snelheid, consistentie en kwaliteit op schaal. In de uitvoering werken we samen met vertrouwde bouwpartners, zodat we naadloos kunnen aansluiten bij de praktijk van traditionele woningbouwprojecten.

Werk je bij een woningcorporatie of ontwikkelbedrijf en zoek je duurzame woonoplossingen die wél realiseerbaar zijn? Kom langs op onze stand en ontdek hoe VDL De Meeuw biobased bouwen haalbaar maakt, vandaag én morgen.

Delen

Opslaan in agenda

06/18/2025 14:00 06/18/2025 14:30 Europe/Amsterdam Biobased wonen in 3D; slim, schaalbaar en snel Voor woningcorporaties en projectontwikkelaars die vooruit willen bouwen 

VDL De Meeuw presenteert een vernieuwend woonconcept: 3D-geproduceerde biobased modules, ontwikkeld voor permanente woningbouw. Slim in ontwerp, schaalbaar in productie en snel in realisatie. Onze kracht ligt in de industriële productie van hoogwaardige woonmodules.
PROVADA 2025, 12-50